środa, 22 września 2021

Dom w Sercu Kopenhagi

 

W tym pięknym domu  rzeczywiście można z miejsca poczuć się jak we własnym. Moją uwagę zwracają wszystkie drewniane przedmioty począwszy od stołu, stolików, ław czy taboretów, po fotele i na drobiazgach kończąc :) Drzwi, sztukateria,  lampy są zjawiskowe.  Czy widzicie, że  ościeżnice zostały odnowione z wielką starannością i smakiem ? Nie ma mowy w by stare zastąpić znacznie tańszym nowym. Paradoks ? Nie, szyk i elegancja.   Dzięki temu,  wnętrze mieszkania zachowało swój styl.   Kolory w połączeniu z wysokimi oknami w głębokich niszach okiennych zapewnia ciepłą i przyjazną atmosferę.  Jak zjawiskowo i spektakularnie wyglądają poduchy na kanapie :) I te drzwi !!! Niepowtarzalne, oryginalne i ślicznie odrestaurowane.  Stonowane kolory, dobór mebli, tkanin i dodatków sprawiają, że mogłabym, zamieszkać w tym domu bez namysłu !  Inspiruje każdy detal, dekoracja, element,  a całość,  w ślicznej stylizacji i aranżacji.   Ach, Ci Skandynawowie ;) 

 
                                                  photo : Sedsel Roug


 

1 komentarz:

  1. Ja jakiś czas temu trafiłam na ofertę którą przygotował Producent Kominków - Ignif i chyba z niej skorzystamy. Mają świetne kominki a zdjęcia z realizacji zamówień robią wrażenie. Nie wyobrażam sobie naszego domu bez kominka :)

    OdpowiedzUsuń

Miejsce łatwe do życia

  Piękna, młoda i utalentowana Charlotte i Hugo są częścią nowej generacji projektantów wnętrz, których będziemy uważnie śledzić w nadchod...

Etykiety