SKLEP SCANDICONCEPT

czwartek, 13 stycznia 2022

Dom vintage w kolorach ziemi w Sztokholmie

Oto pewien dom w Sztokholmie. Wiele przedmiotów z drugiej ręki trafiło do tego uroczego, ziemskiego wnętrza. Pomimo eklektycznej mieszanki, elementy idealnie komponują się z jej ciemnobrązowymi, kasztanowymi i kremowymi akcentami, które tworzą piękną kompozycję . Wiele z dodatków trafiło tam wprost z  pchlego targu.  Inne natomiast zostały skwapliwie wyszukane w sklepach internetowych takich jak np. Scandiconcept.pl gdzie razem z Kariną starannie dobieramy dla Was produkty by w przyszłości mogły one być Inspiracją do wykreowania domu w nucie kolorów Matki Ziemi.  Ten dom przed Wam, z pozoru przyziemny sztokholmski dom starszego Człowieka.  Lecz jednak czy widzicie teraz wiele wiszących na ścianie szafek w stylu vintage?  Ten stół też jest piękny! Proste pledy czy narzuty nie dość że ocieplają wnętrze to także pomagają chronić sofę, jednocześnie dodając relaksującej przestrzeni, a niska półka na tylnej ścianie zapewnia dużo miejsca na przedmioty dekoracyjne. Jest tam także dostęp do niewielkiego balkonu, który mimo swojej wielkości jest bardzo stylowy. I oczywiście naturalne materiały takie jak drewno, bambus, rattan, mały stolik, fotel i świece! Doskonałość relaksu! Uwielbiamy to!A Was serdecznie zapraszamy Kochani do spaceru po Scandiconcept.pl i odkrywanie tego, co obecnie jest tam ciekawego i gustownego. A jest !

Miłego dnia zatem życzymy !
photo. myscandinavianhome

 

 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

O NAS

Moje zdjęcie
Jesteśmy Matką i Córką. Łączy Nas pasja - życie w zgodzie z naturą, prostotą i estetyką. Jesteśmy miłośniczkami niekonwencjonalnych pomysłów i kreatorkami przestrzeni swojego życia. Orędowniczkami spokoju i symbiozy w nieznośnej czasem "lekkości" bytu. Dziękujemy za odwiedziny i dziękujemy również wszystkim za Wasze piękne komentarze; doceniamy każdy z nich.

Dom vintage w kolorach ziemi w Sztokholmie

Oto pewien dom w Sztokholmie. Wiele przedmiotów z drugiej ręki trafiło do tego uroczego, ziemskiego wnętrza. Pomimo eklektycznej mieszanki, ...

Etykiety