SKLEP SCANDICONCEPT

poniedziałek, 25 lipca 2022

Odludzie to nie bez-Ludzie...

 O ironio ! W Polsce mamy upały chwilami trudne do wytrzymania a tymczasem w miejscu znanym z gorących dni jest o prostu bardzo przyjemnie i niemal przytulnie. Kochani, chcemy nie chcemy, zmiany klimatu to fakt i nikogo z Was  kto czyta bloga Scandiconcept nie musimy namawiać do eco życia, recyklingu, waste i umiaru z korzystania dóbr natury,.

Dlaczego o tym piszemy ? Zaraz zobaczycie jak żyją sobie ludzie w .... Australii. Właściwie miał być to wpis na koniec lata, ale jednak nie ! Jeśli chcemy zachować to co piękne, jeśli chcemy by nasze dzieci miały czym oddychać i pić - tak, chodzi o wodę, zwykłą póki co wodę, musimy zrezygnować ze swawoli i chciejstwa już teraz !   

A dzisiaj, z odrobiną chłodu w powietrzu (czy to jest to samo, gdzie jesteś?) ten wspaniały australijski dom. Pomyślałyśmy z Kariną, że wszystkim przydadzą się  marzenia o „odosobnieniu na plaży”! Inlet House położony jest kilka metrów od wspaniałej plaży Inlet w Australii. Goście mogą przytulić się na sofie przed kominkiem lub latem spacerować po plaży przed powrotem na prysznic pod gołym niebem. Brzmi dla Nas jak niebo! Przejrzyjcie zdjęcia i sami zdecydujcie, czy dodacie pewne elementy wystroju wnętrza to do swojej listy zmian planowanych w domu ? A może dołączycie to miejsce do planów podróży (może cię tam zobaczymy!). Przytulny wypoczynek na plaży w Inverloch w Australii.

 
                                  Photo : Inlet House

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

O NAS

Moje zdjęcie
Jesteśmy Matką i Córką. Łączy Nas pasja - życie w zgodzie z naturą, prostotą i estetyką. Jesteśmy miłośniczkami niekonwencjonalnych pomysłów i kreatorkami przestrzeni swojego życia. Orędowniczkami spokoju i symbiozy w nieznośnej czasem "lekkości" bytu. Dziękujemy za odwiedziny i dziękujemy również wszystkim za Wasze piękne komentarze; doceniamy każdy z nich.

Odludzie to nie bez-Ludzie...

 O ironio ! W Polsce mamy upały chwilami trudne do wytrzymania a tymczasem w miejscu znanym z gorących dni jest o prostu bardzo przyjemnie i...

Etykiety