SKLEP SCANDICONCEPT

czwartek, 15 września 2022

Niedoskonałość Piękna

 

Rano podniosłam rolety, a zasłona chmur była tak gruba, że ​​ nie robiło to żadnej różnicy! Dzięki Bogu za piękne domy, które rozjaśnią nasz dzień! Wszystkie czarujące pod każdym względem, które wyłowiła Karina w Oceanie cyberprzestrzeni. Wszędzie króluje wyłącznie jeden styl. Vintage. jeśli decyduje się na wprowadzenie kilku choćby detali u siebie, czy Karina w swoim domu, z góry wiemy, ze czas jaki spędzimy wyszukując wspaniałych przedmiotów jest zwykle... nieokreślony :) Wiecie co mamy na myśli.  Zresztą podobne odkrycia są w naszym sklepiku Scandiconcept.pl  Piękno tkwi w niedoskonałości. Stąd ta  całkiem zgrabna oferta ręcznie wykonanych dekoracji wnętrz, rzeźb, tkanin czy mebli, które sa wyjątkowe.  Zanim Czas minie, zostawiając swój ślad, dom może wyglądać tak bez wysiłku.

Wracajmy jednak do wnętrz, które dziś naprawdę rozjaśniają wdziękiem szary dzień.  tak, wymagały mnóstwa pracy i zaangażowania. To jest wyczuwalne i widoczne. I te detale...  Uchwyt zwisający z komody i lekko uchylone drzwi tylko dodają uroku domowi i podkreślają żywą, oddychającą przestrzeń. Właściwie przypomina to komodę, w którą ja Mama, pamiętam z dzieciństwa.   Może i antyki nie są tak praktyczne i wygodne, jak zupełnie nowe przedmioty (choć oczywiście nie zawsze tak jest) - ale dodają tyle charakteru i wypełniają Wasze domy historiami, które mogą uczynić je o wiele bardziej wyjątkowymi!  

                                        Meble   hand made dostępne sa w sklepie. Polecamy !

 


                                                                                                
                                                      Photo : Jana Roach

1 komentarz:

O NAS

Moje zdjęcie
Jesteśmy Matką i Córką. Łączy Nas pasja - życie w zgodzie z naturą, prostotą i estetyką. Jesteśmy miłośniczkami niekonwencjonalnych pomysłów i kreatorkami przestrzeni swojego życia. Orędowniczkami spokoju i symbiozy w nieznośnej czasem "lekkości" bytu. Dziękujemy za odwiedziny i dziękujemy również wszystkim za Wasze piękne komentarze; doceniamy każdy z nich.

Glad Pask czyli Wielkanoc po szwedzku

  Co kraj to obyczaj :) Z atem kon tynuując "podróż" p o Skandynawii dziś jesteśmy w Szwecji. Zwyczajem od wieków kultywowanym w ...

Etykiety