SKLEP SCANDICONCEPT

piątek, 14 października 2022

Morze stonowanych kolorów i nie tylko...

 

Przeszłość spotyka się z teraźniejszością w Kapitańskiej Chatce nad morzem z lat sześćdziesiątych XVII wieku. Istnieje wiele powodów, dla których Coaster's Chance Cottage pojawił się w kilku sieciach telewizyjnych w ciągu ostatnich kilku lat - nie tylko domek kapitana z lat 60. XVII wieku przeszedł niesamowitą transformację przez Moore House Design, ale wyniki są absolutnie oszałamiające. I nawet nie zaczynaj mnie od lokalizacji nad wodą w Cutler Maine w USA! Tak pięknie! Każdy pokój jest magiczny, ale szczególnie uwielbiam kuchnię - gdzie wysoki sufit i rustykalne drewniane belki tworzą jasną i przestronną przestrzeń z ukłonem w przeszłość. Morze stonowanych kolorów, wnętrze to również mistrzowska klasa tekstury z postarzanego ciemnego drewna, odzyskanych desek podłogowych, starych dywanów, odsłoniętych cegieł, garnków ceramicznych, lnianych zasłon i narzut na piękne antyczne meble, nadając całej przestrzeni cudowny, ciepły dusza. Czy mogę się wprowadzić?

 
Jak pięknie. Jest takie przekonanie że Maine jest prawdopodobnie miejscem w Ameryce, które najbardziej przypomina Skandynawię i bardzo chciałabym kiedyś odwiedzić to miejsce. Jeśli to zrobię, na pewno spróbuję zarezerwować ten dom! Czy możesz sobie wyobrazić, że też tu zostaniesz? Możesz przeczytać wszystko o różnych renowacjach pokoi i szczegółach na stronie Moore House Design.

                                                                   photo. myscandinavianhome

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

O NAS

Moje zdjęcie
Jesteśmy Matką i Córką. Łączy Nas pasja - życie w zgodzie z naturą, prostotą i estetyką. Jesteśmy miłośniczkami niekonwencjonalnych pomysłów i kreatorkami przestrzeni swojego życia. Orędowniczkami spokoju i symbiozy w nieznośnej czasem "lekkości" bytu. Dziękujemy za odwiedziny i dziękujemy również wszystkim za Wasze piękne komentarze; doceniamy każdy z nich.

Dom szwedzkiej Projktantki

  Oto dom w Sztokhlomie z 1800 roku. Właścicielką jest  Carin Wester skandynawska projektantka mody. Nie o modzie jednak dziś tylko o miesz...

Etykiety