SKLEP SCANDICONCEPT

środa, 25 stycznia 2023

Dom szwedzkiej Projktantki

 

Oto dom w Sztokhlomie z 1800 roku. Właścicielką jest  Carin Wester skandynawska projektantka mody. Nie o modzie jednak dziś tylko o mieszkaniu w którym żyje :) Od jasnych podłóg  na południu po sufity, dom jest skąpany w światle.  Jasno i przytulnie. Dużo bieli ale i ciepła emanującego z wnętrz. Nas zwabiły wszelkie sztukaterie i piece ! Klasa minionej epoki i dziś jest Gwiazdą w domu :)  Szwedzkie piękno, którego niemożliwością jest nie kochać. Tak jak duet w postaci matki i córki Carin, Charlie.  Zatem zapraszamy "na pokoje" :) I oczywiście do naszego sklepu :

https://scandiconcept.pl/pl/c/DOSTEPNE-24-H/143

 


zdjęcia:   Linda Alfvegren / Agent Bauer
                                                                

 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

O NAS

Moje zdjęcie
Jesteśmy Matką i Córką. Łączy Nas pasja - życie w zgodzie z naturą, prostotą i estetyką. Jesteśmy miłośniczkami niekonwencjonalnych pomysłów i kreatorkami przestrzeni swojego życia. Orędowniczkami spokoju i symbiozy w nieznośnej czasem "lekkości" bytu. Dziękujemy za odwiedziny i dziękujemy również wszystkim za Wasze piękne komentarze; doceniamy każdy z nich.

Spotkanie przeszłości z teraźniejsząścią.

Dom położony jest w pobliżu Sandhammaren w Osterlen. na południu Szwecji. Miejsce bardzo popularne wśród Szwedów, zwłaszcza latem, ze wzglę...

Etykiety