SKLEP SCANDICONCEPT

środa, 27 marca 2024

Przetrzeń spokoju

To piękne XIX-wieczne mieszkanie w Sturegatan w Sztokholmie. Dom należał do Mattiasa i Carolina Storm. Od tego czasu para się przeprowadziła (mały ptaszek mówi, że to było ich trzecie mieszkanie w ciągu czterech lat!). Być może ta informacja jeszcze bardziej mnie zaintrygowała, skoro przestrzeń wygląda tak ładnie, „kompletna” – co robi wrażenie w krótkim czasie. To znaczy, mieszkamy w naszym domu od 16 lat i wciąż zastanawiam się, co powiesić na niektórych ścianach. Czy jesteś taki sam? Nie tylko to, ale też jest piękne, a każdy pokój jest w doskonałej harmonii. Kolorystyka jest podobna do chaty Leanne, którą pokazałam w środę - ale wygląd jest zupełnie inny, jeśli chodzi o architekturę i meble. Widzimy tu okrągłe organiczne kształty zestawione z trójkątnymi formami, puszyste dywany przełożone fakturą i meble z różnych epok. Sztuka i lustra również odgrywają ważną rolę - sprawiając wrażenie, że prawie ich nie ma, a jednocześnie dodają zainteresowania na każdym kroku. Mam nadzieję, że spodoba Ci się wycieczka!

 Taka spokojna przestrzeń! Czy coś Cię wyróżniało? 

                                                                                                        via.https://www.pellahedeby.com/

 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

O NAS

Moje zdjęcie
Jesteśmy Matką i Córką. Łączy Nas pasja - życie w zgodzie z naturą, prostotą i estetyką. Jesteśmy miłośniczkami niekonwencjonalnych pomysłów i kreatorkami przestrzeni swojego życia. Orędowniczkami spokoju i symbiozy w nieznośnej czasem "lekkości" bytu. Dziękujemy za odwiedziny i dziękujemy również wszystkim za Wasze piękne komentarze; doceniamy każdy z nich.

Spotkanie przeszłości z teraźniejsząścią.

Dom położony jest w pobliżu Sandhammaren w Osterlen. na południu Szwecji. Miejsce bardzo popularne wśród Szwedów, zwłaszcza latem, ze wzglę...

Etykiety