SKLEP SCANDICONCEPT

wtorek, 16 kwietnia 2024

Spotkanie przeszłości z teraźniejsząścią.

Dom położony jest w pobliżu Sandhammaren w Osterlen. na południu Szwecji. Miejsce bardzo popularne wśród Szwedów, zwłaszcza latem, ze względu na piękną przyrodę. Domek jaki macie przed oczyma znajduje się blisko bagien z jednej strony, dalej są pola, z zachodem słońca przed tarasem, a z drugiej las. Plaża jest tylko dziesięć minut jazdy rowerem. Jest to dom letniskowy, który pierwotnie składał się z trzech oddzielnych mieszkań z lat 50-tych, a poprzedni właściciele zamienili go w cały dom. Dawni właściciele mieszkali tu przez cały rok. Dom został odremontowany, zmienił właściciela. Mieszka w nim fotografka Karen Hilmersson. Karen jest Francuzką i mieszka w Belgii ze swoim szwedzkim mężem Pelle i nastoletnimi dziećmi Lilly (15 lat) i Eliottem (wkrótce 18 lat). Rodzina często odwiedza Malmo, a niedawno kupiła uroczy domek letniskowy w pobliskim Osterlen. 

 


                                                                               via. Karen Hilmersson

 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

O NAS

Moje zdjęcie
Jesteśmy Matką i Córką. Łączy Nas pasja - życie w zgodzie z naturą, prostotą i estetyką. Jesteśmy miłośniczkami niekonwencjonalnych pomysłów i kreatorkami przestrzeni swojego życia. Orędowniczkami spokoju i symbiozy w nieznośnej czasem "lekkości" bytu. Dziękujemy za odwiedziny i dziękujemy również wszystkim za Wasze piękne komentarze; doceniamy każdy z nich.

42 metry kwadratowe

Zapowiedzią do dzisiejszego wpisu na blogu było i jest oczywiście mieszkanie. Można je zobaczyć. Niemniej teraz mam kolejną propozycję dla...

Etykiety