Przejdź do głównej zawartości

Małe a przestronne


Twarze po porannej wędrówce do biura mamy mokre od mżawki a powietrze jest geste niczym mgła w Londynie.  Na przekór szaro-burej aurze dzień zaczynamy od gorącej kawy z Oslo przy uśmiechniętym bukiecie tulipanów na stole. Zresztą i Wam również ten energetyzujący kolor może się spodoba? Ja już mam w torebce kilka  drobiazgów w żółtej barwie, a marynarkę w kolorze limonki :)  Nich symbolizują wiosnę !!!
Tak na Dzień dobry zabieramy Was do pięknego miejsca trzymającego stan umysłu w w tzw. keep it simple :) Mała przestrzeń bo to zaledwie 50 metrów kwadratowych, ale z jakim przestronnym wnętrzem i wyglądem... Dom w centrum Mediolanu utrzymany w konwencji bieli, z  wysokim sufitem z belkami  i stropem rodem z ubiegłego stulecia. Szafy schowane w ściany. Taka bajka współczesnego designu. Posadzki są betonowe, a drewniane dodatki są po prostu Boskie :) Wszystko to sprawia że, dom jest dla mnie idealny.


  
                                                       zdjęcia : Max Zambelli

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Skandynawskie dekorowanie, czyli kolejne Pomysły na Boże Narodzenie AD 2012

zdjęcia: bloomingville, House Doctor, Tine K, Walter&Co, Madam Stolmt, Ikea, Printerest, Ideas79. Emma

Dom nad morzem

Tenprosty, alepiękny letnidomekmógłby stać przy bałtyckim wybrzeżu, zwłaszcza, że mamy ostatnio iście afrykańskie temperatury:) Jak to miło pomarzyć i wyobrażaćsobierelaksw komfortowymhamakuicieszyć się tymmarzycielskimwidokiem!A że po dzisiejszym dniu spędzonym nad morzem jeszcze czuję zapach słonej wody i piasek we włosach, jestem prawie jak na urlopie, niemej prawie, czyni zasadniczą różnicę :) Mam nieskrywaną olbrzymią potrzebęwakacji!I chociaż czuję zmęczonie to otoczeniutego wspaniałegoscapemorskiejChurchhaven, West CoastNational Park wRPA mogłabym niemal natychmiast odzyskać siły i energię. Tam czuć miłość i symbiozę odkrytejprzestrzeni!Zwłaszcza, zadaszenie domu zzapierającym dech w piersiachwidokiem naturkusowe wodymorza...  A Wy, cosądzicie otym wspaniałymdomku?Kto z Was chciałby tam spędzić kilka dni?
zdjęcia: perfecthideaways.co.za


Lustra na ścianie i trochę nowości...

Właśnie przeglądam nowy katalog Tinek Home... Bajka i czary w zasięgu wzroku. Nie mogę się oderwać od pięknego wydania, kredowego papieru i świetnie przygotowanej oferty. Z drugiej strony mam włączony komputer i kilka zdjęć z domu, właściwie poddasza w Malmo. Strych jest jasny z białymi ścianami ipodłogą i akcentami naturalnego drewnailuster. Blogerka Malin ma też takie lustra u siebie! Uwielbiam, gdy wlustrachodbija się światłodając  wdomu wrażenie przestrzeni. Jest to cudowne i piękne. Swoją drogą nie skończyłam jeszcze malowania ( postarzania) swojego własnego lustra... Zdążę z pomocą Kariny skończyć własne dzieło a tymczasem wracam do Tinek Home Catalogue :))) Życzę miłego dnia !
                                                                        zdjęcia: Eric Olsson