Przejdź do głównej zawartości

Dizajn dla Dzieci czyli pokój Kuby MuzykantaDość dawno nie pisałyśmy o dizajndladzieci.pl choć zaglądamy do dziewczyn niemal każdego dnia czerpiąc Inspiracje. I Was gorąco zapraszamy do obejrzenia pokoi dla dzieci jakie od najmłodszych lat żyją z Pasją. Bardzo trudno jest urządzić pokój dla dziecka tzn. mądrze, ładnie i z pomysłem. Jeszcze inaczej rzecz się ma gdy nasz Maluch ma swoje ulubione zainteresowania, zajęcia czy pasje. W  pokoju Janka o jakim słów wcześniej było kilka, dominował styl idealnie pasujący do natury dziecka. Dziś zaglądamy do pokoju Kuby, który jest uczniem szkoły muzycznej.   "Kuba został uczniem szkoły muzycznej i dlatego oprócz pianina musiało się zmieścić biurko. Pokój nie jest duży i jedynym wyjściem było postawienie łóżka piętrowego. Łóżko zostało wykonane na zamówienie u stolarza w kolorystyce: szary, ciemny odcień drewna i grafitowy  zagłówek. Pokój utrzymany jest w tematyce Gwiezdnych Wojen, ponieważ Kuba jest prawdziwym fanem słynnej sagi. Fronty szafy okleiliśmy fototapetą przedstawiającą humanoidalnego C3PO i beczułkowatego R2d2 (najlepsi przyjaciele Luke'a Skywalkera). Oprócz tego rzeczą naturalną są krążące po pokoju planety, statki kosmiczne i mnóstwo innych elementów dekoracyjnych Star Wars. Nawet włączniki wpisują się w konwencję (Mistrz Joda włącza i wyłącza światło, w odwodzie czeka Lord Vader). Szara wykładzina i szare ściany ożywione są pomarańczowymi akcentami - ergonomiczne i kosmiczne krzesło do biurka (Moll), pufa i dodatki", powiedziały projektantki  Magda i Sylwia o swoim projekcie pokoju chłpoca. My natomiast gorąco polecamy stronę szybkiemetamorfozy.pl gdzie można zaleźć świetne aranżacje i prześledzić sposób ich realizacji :)
                 

                     zdjęcia: Jan Dybek - Perski via Pokoje dla dzieci by designedladzieci.pl


Komentarze

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Skandynawskie dekorowanie, czyli kolejne Pomysły na Boże Narodzenie AD 2012

zdjęcia: bloomingville, House Doctor, Tine K, Walter&Co, Madam Stolmt, Ikea, Printerest, Ideas79. Emma

Dom nad morzem

Tenprosty, alepiękny letnidomekmógłby stać przy bałtyckim wybrzeżu, zwłaszcza, że mamy ostatnio iście afrykańskie temperatury:) Jak to miło pomarzyć i wyobrażaćsobierelaksw komfortowymhamakuicieszyć się tymmarzycielskimwidokiem!A że po dzisiejszym dniu spędzonym nad morzem jeszcze czuję zapach słonej wody i piasek we włosach, jestem prawie jak na urlopie, niemej prawie, czyni zasadniczą różnicę :) Mam nieskrywaną olbrzymią potrzebęwakacji!I chociaż czuję zmęczonie to otoczeniutego wspaniałegoscapemorskiejChurchhaven, West CoastNational Park wRPA mogłabym niemal natychmiast odzyskać siły i energię. Tam czuć miłość i symbiozę odkrytejprzestrzeni!Zwłaszcza, zadaszenie domu zzapierającym dech w piersiachwidokiem naturkusowe wodymorza...  A Wy, cosądzicie otym wspaniałymdomku?Kto z Was chciałby tam spędzić kilka dni?
zdjęcia: perfecthideaways.co.za


Lustra na ścianie i trochę nowości...

Właśnie przeglądam nowy katalog Tinek Home... Bajka i czary w zasięgu wzroku. Nie mogę się oderwać od pięknego wydania, kredowego papieru i świetnie przygotowanej oferty. Z drugiej strony mam włączony komputer i kilka zdjęć z domu, właściwie poddasza w Malmo. Strych jest jasny z białymi ścianami ipodłogą i akcentami naturalnego drewnailuster. Blogerka Malin ma też takie lustra u siebie! Uwielbiam, gdy wlustrachodbija się światłodając  wdomu wrażenie przestrzeni. Jest to cudowne i piękne. Swoją drogą nie skończyłam jeszcze malowania ( postarzania) swojego własnego lustra... Zdążę z pomocą Kariny skończyć własne dzieło a tymczasem wracam do Tinek Home Catalogue :))) Życzę miłego dnia !
                                                                        zdjęcia: Eric Olsson