Przejdź do głównej zawartości

Dom nad morzemWystarczył tylko jeden obraz , jeden, a dopadała mnie euforia. Obraz morza, natury, dzikości niepojętego i fal  myjących piasek wybrzeża. Już wychodziłam bowiem lodówka po weekendzie jest zupełnie opustoszała ( naprawdę !) I zobaczyłam to. Zdjęcia Diette Isager. Ekscytujące! Kiedy  patrzę na nie chciałabym mieć własny domek letniskowy nad brzegiem morza. Ale tylko na moment... Jestem Duchem niespokojnym, więc więcej we mnie globtrotera niż symbolicznego "zakotwiczenia" na stałym ladzie. Nie będę sobie zawracać głowy kupowaniem domku nad morzem,  ale zawsze mogę popatrzeć i pomarzyć. Miłych wrażeń i pomykam po jakże trywialnie w takim momencie brzmiące - zakupy żywności :)

 P.S. Zostawiam jeszcze kilka wspaniałych obrazów... z bloga ! 

                                                         zdjęcia: Ditte Isager

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Skandynawskie dekorowanie, czyli kolejne Pomysły na Boże Narodzenie AD 2012

zdjęcia: bloomingville, House Doctor, Tine K, Walter&Co, Madam Stolmt, Ikea, Printerest, Ideas79. Emma

Dom nad morzem

Tenprosty, alepiękny letnidomekmógłby stać przy bałtyckim wybrzeżu, zwłaszcza, że mamy ostatnio iście afrykańskie temperatury:) Jak to miło pomarzyć i wyobrażaćsobierelaksw komfortowymhamakuicieszyć się tymmarzycielskimwidokiem!A że po dzisiejszym dniu spędzonym nad morzem jeszcze czuję zapach słonej wody i piasek we włosach, jestem prawie jak na urlopie, niemej prawie, czyni zasadniczą różnicę :) Mam nieskrywaną olbrzymią potrzebęwakacji!I chociaż czuję zmęczonie to otoczeniutego wspaniałegoscapemorskiejChurchhaven, West CoastNational Park wRPA mogłabym niemal natychmiast odzyskać siły i energię. Tam czuć miłość i symbiozę odkrytejprzestrzeni!Zwłaszcza, zadaszenie domu zzapierającym dech w piersiachwidokiem naturkusowe wodymorza...  A Wy, cosądzicie otym wspaniałymdomku?Kto z Was chciałby tam spędzić kilka dni?
zdjęcia: perfecthideaways.co.za


Lustra na ścianie i trochę nowości...

Właśnie przeglądam nowy katalog Tinek Home... Bajka i czary w zasięgu wzroku. Nie mogę się oderwać od pięknego wydania, kredowego papieru i świetnie przygotowanej oferty. Z drugiej strony mam włączony komputer i kilka zdjęć z domu, właściwie poddasza w Malmo. Strych jest jasny z białymi ścianami ipodłogą i akcentami naturalnego drewnailuster. Blogerka Malin ma też takie lustra u siebie! Uwielbiam, gdy wlustrachodbija się światłodając  wdomu wrażenie przestrzeni. Jest to cudowne i piękne. Swoją drogą nie skończyłam jeszcze malowania ( postarzania) swojego własnego lustra... Zdążę z pomocą Kariny skończyć własne dzieło a tymczasem wracam do Tinek Home Catalogue :))) Życzę miłego dnia !
                                                                        zdjęcia: Eric Olsson