Przejdź do głównej zawartości

Kochanie, na zewnątrz jest zimno...

 
 
 
 
 
 
 
 
 
Ostatnio jestem bardzo zajęta co widać po ilości wpisów na blogu. Mam milion prywatnych spraw do "ogarnięcia" w życiu, pracy, sklepie... Tak więc na pisanie bloga mam mało czasu. Tym razem Inspiracją była prośba Kariny i malutka wzmnianka w czytanym właśnie przeze mnie "Zwierciadle". I dlatego, że pogoda nie jest zbyt łaskawa dla nas wszystkich  w ostatnich,  mijających dniach podczas których świeci słońce, pada śnieg, pada deszcz a w tym "kotle" hula wiatr na całego... Więc kiedy Cicho zapytała mnie, Karina gdzie można dostać grube druty zaczęłam skwapliwie szukać,  tym bardziej że i mi na takich zależy.  Znalazłam :)  Marzenia o wieczorach spędzone przy dłubaniu np. swetra czy narzuty, a może pledu ? Kto wie.  Gdy patrzę na zdjęcia poniżej mam przed oczyma przytulne noce z francuskich filmów, koce , świece i czekoladę. TAK! I  jak na tę porę roku przystało, kiedy jest zimniej na zewnątrz,  mogę ukryć w grubych szalach, zimowych płaszczach czy otulić ciepłym kocem na kanapie nocą... Jak Wam się podobają te rękodzieła ? Tak na marginesie znalzałam i sklep z wełna z merynosa i grube druty ! Wow ! jak będą juz u mnie pochwalę się, a co :) 

W nawiązaniu do wcześnijeszego posta - miło jest wiedzieć że lubicie różne gatunki herbat i celbracje tego napoju. Cudowne, ciepłe chwile az aromtyczny napojem w gronie rodziny lub sam na sam z samym sobą. Urocze, nieprawdaż :) Kubeczki sa do 5 marca 20 % tańsze w sklepie. Wystarczy wpisać hasło gdy już będą w koszyku GHZ180
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Komentarze

  1. tak te grube pledziska sa fajnie ja jestem na etapie zamawiania własnie włóczki żeby ręcznie zrobić taki wielgachny koc :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Włóczkowe inspiracje w najlepszym wydaniu. Odkąd szał na grube pledy i dywany z wełny osiągnął apogeum, nie można oprzeć się wrażeniu, że wiosna powinna jeszcze trochę poczekać :)

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Skandynawskie dekorowanie, czyli kolejne Pomysły na Boże Narodzenie AD 2012

zdjęcia: bloomingville, House Doctor, Tine K, Walter&Co, Madam Stolmt, Ikea, Printerest, Ideas79. Emma

Dom nad morzem

Tenprosty, alepiękny letnidomekmógłby stać przy bałtyckim wybrzeżu, zwłaszcza, że mamy ostatnio iście afrykańskie temperatury:) Jak to miło pomarzyć i wyobrażaćsobierelaksw komfortowymhamakuicieszyć się tymmarzycielskimwidokiem!A że po dzisiejszym dniu spędzonym nad morzem jeszcze czuję zapach słonej wody i piasek we włosach, jestem prawie jak na urlopie, niemej prawie, czyni zasadniczą różnicę :) Mam nieskrywaną olbrzymią potrzebęwakacji!I chociaż czuję zmęczonie to otoczeniutego wspaniałegoscapemorskiejChurchhaven, West CoastNational Park wRPA mogłabym niemal natychmiast odzyskać siły i energię. Tam czuć miłość i symbiozę odkrytejprzestrzeni!Zwłaszcza, zadaszenie domu zzapierającym dech w piersiachwidokiem naturkusowe wodymorza...  A Wy, cosądzicie otym wspaniałymdomku?Kto z Was chciałby tam spędzić kilka dni?
zdjęcia: perfecthideaways.co.za


Lustra na ścianie i trochę nowości...

Właśnie przeglądam nowy katalog Tinek Home... Bajka i czary w zasięgu wzroku. Nie mogę się oderwać od pięknego wydania, kredowego papieru i świetnie przygotowanej oferty. Z drugiej strony mam włączony komputer i kilka zdjęć z domu, właściwie poddasza w Malmo. Strych jest jasny z białymi ścianami ipodłogą i akcentami naturalnego drewnailuster. Blogerka Malin ma też takie lustra u siebie! Uwielbiam, gdy wlustrachodbija się światłodając  wdomu wrażenie przestrzeni. Jest to cudowne i piękne. Swoją drogą nie skończyłam jeszcze malowania ( postarzania) swojego własnego lustra... Zdążę z pomocą Kariny skończyć własne dzieło a tymczasem wracam do Tinek Home Catalogue :))) Życzę miłego dnia !
                                                                        zdjęcia: Eric Olsson